En Önemli Kaynağımız "İnsan"

İnsan Kaynakları

Bir markayı büyüten, güçlendiren, güvenilir olmasını sağlayan ve her daim ileriye götüren en önemli unsurun insanları yani çalışanları olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle ekip arkadaşlarımızı özenle seçerken en çok uzun yıllar birlikte üretmeye ve öğrenmeye kendini adayacak paydaşlar arıyoruz.

Kariyer Planlaması

Tur Assist içerisinde bir kariyer planlaması her daim önceliğimizdir. Fırsatları önce ve mutlaka ekip arkadaşlarımızla paylaşırız. Açık pozisyonlara başvurmak isteyen ekip arkadaşlarımız değerlendirmeye dahil olabilirler. (örn: Farklı birimlerimizde yetkili ve yönetici olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımızın yüzde 73’ü daha öncesinde çağrı merkezimizde müşteri temsilcisi olarak çalışıyordu)

Performans Yönetimi

Çalışma arkadaşlarımızın çoğunluğunu çağrı merkezinde görev yapan müşteri temsilcilerimiz oluşturuyor. Her birinin performansını sürekli olarak izlemek ve gelişimlerine katkı sağlamak için Çağrı Kalitesi Değerlendirme Programı uyguluyoruz. Aylık raporlara dökülen bu program sayesinde tüm çalışma arkadaşlarımız kendi sonuçlarını online olarak takip edebilir ve düzenli geri bildirim alarak ihtiyaçları halinde eğitime tabi olabilir. Bu program raporlamalarında en iyi sonucu alan çalışma arkadaşlarımızı üç ayda bir kırmızı çek ile ödüllendiriyoruz.

Sosyal İmkanlar

Çalışma arkadaşlarımızın işe keyifle ve son derece motive olarak gelmesi bizim için son derece önemli. Bu nedenle geniş servis ağıyla ulaşım kolaylığı, yemek kartı temini, belirli bir kıdem ulaştıktan sonra tamamlayıcı sigorta hakkı, grup sigortası ve ferdi kaza sigortası, kurum hizmetlerinden ücretsiz yararlanma gibi imkanları sağlamaktayız.

İşe Alım ve Süreçleri

Mülakatlar tamamlandıktan sonra tüm başvuruları bir hafta içinde değerlendirip sonucu tüm adaylara bildiririz. Siz de ailemizin bir parçası olmak isterseniz:

hr@turassist.com mail adresi üzerinden bize CV’nizi ulaştırmanız yeterli. Çalışmak istediğiniz birimin ve görevin adını eklemeyi ihmal etmeyin. Güncel iş ilanlarımızı incelemek isterseniz de www.kariyer.net linkimizi tıklamanız yeterli. Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak bu web sitesinden de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kim bilir aradığınız iş ortamı, ekip çalışması ve kariyer planlaması Tur Assist’te sizi bekliyor olabilir…